ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

Το πρόγραμμα των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 13/1/2018 και την Κυριακή 14/1/2018 για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ καθώς και για το Κύπελλο Ανδρών «Φ. Μπάβας» είναι το εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Φ. ΜΠΑΒΑΣ»
Καλλιθέας 21.00: Έσπερος Καλλιθέας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΙΔΩΝ:
ΑΠΚ Δαϊς 14.00: ΑΣΕ Δούκα-Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας
Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-ΑΟ Πολιτείας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Ηλιούπολης 20.00: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Καματερού: 20.45: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Πανελληνίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΑΣ Καματερού (1)
Νικαίας 16.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα
Κερατσινίου 16.50: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Ηλιούπολης 18.00: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΑΣ Καματερού (2)
Ολυμπιακού Χωριού 18.00: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΑΣΟΧ Φοίβος
Κορωπίου 17.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αναγέννηση Βύρωνα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
Κορωπίου 10.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-Ολυμπιακός Κερατσινίου
Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:
Νέας Ιωνίας 11.45: ΑΕΚ-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Βριλησσίων 12.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣΕ Δούκα
Καματερού 16.40: ΓΑΣ Καματερού-Αθηναϊκός
Ιωνικού ΝΦ 19.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Καματερού 19.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:
Νίκαιας 20.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός ΣΦΠ

ΠΑΙΔΩΝ:
Νίκαιας 14.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Κερατσινίου 18.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΕΚ
Ηλιούπολης 20.00: ΑΣ Ηλιούπολης-Πανελλήνιος ΓΣ
Βύρωνα 14.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Βύρωνα 16.15: Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΑΣ Καματερού

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Βριλησσίων 10.20: ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)
Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-Έσπερος Καλλιθέας
Ιωνικού ΝΦ 20.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:
Κορωπίου 11.00: ΔΑΣ Αραφήν-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Βύρωνα 11.30: Αθηναϊκός (2)-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου
Πολιτείας 12.10: Θρακομακεδόνες Sports Club-Aστέρας Μελισσίων
Πολιτείας 13.00: ΑΕ Ζεφυρίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου
Πανελληνίου 14.00: Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ιλισίων 18.30: Ηλυσιακός-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Βύρωνα 12.30: Αθηναϊκός-ΑΣ Ηλιούπολης
Καματερού 14.15: ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων
Καπανδριτίου 18.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

-Σε παιχνίδια για την 4η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ Εφήβων:
ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αναγέννηση Βύρωνα: 27-27
Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-ΑΣΕ Δούκα: 24-20
Για το Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ Νεανίδων (5η αγωνιστική): ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 9-53

επιστροφή στην κορυφή