ΕΣΧΑ: Το πρόγραμμα των ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Το πρόγραμμα των ηλικιακών πρωταθλημάτων

Για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ και Μίνι (αγόρια-κορίτσια), το Σαββατοκύριακο 14-15/4/2018 θα διεξαχθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Ν. Ιωνίας 12.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Έσπερος Καλλιθέας

ΟΑΚΑ 14.00: ΑΕΚ-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΑΣ Ηλιούπολης

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Καματερού 16.00: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης

Καματερού 20.00: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 18.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΟΧ Φοίβος

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 16.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΜΙΝΙ

Βριλησσίων 11.00: ΑΕ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

Βριλησσίων 11.40: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Ολύμπιος Δίας Ασπροπύργου

Βριλησσίων 12.20: ΑΣ Ολύμπιος Δίας Ασπροπύργου-ΑΕ Ζεφυρίου

Βύρωνα 11.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-Ηλυσιακός

Βύρωνα 12.10: Ηλυσιακός-Αθηναϊκός (2)

Βύρωνα 12.50: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Αθηναϊκός (2)

Σαλαμίνας 15.00: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Αναγέννηση Βύρωνα

Σαλαμίνας 15.40: Αναγέννηση Βύρωνα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Σαλαμίνας 16.20: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Τελαμώνας Σαλαμίνας

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανελληνίου 13.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Ηλυσιακός

Πολιτείας 15.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟ Πολιτείας

Κερατσινίου 17.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΑΠΚ Δαϊς 17.45: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Ν. Ιωνίας 15.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Κερατσινίου 15.50: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Έσπερος Καλλιθέας

Ιλισσίων 19.00: Ηλυσιακός-Δίας Μοσχάτου

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΑΣ Καματερού (1)

Ιωνικού ΝΦ 21.00: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού

Σαλαμίνας 17.30: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Θρακομακεδόνες Sports Club

ΜΙΝΙ:

Βύρωνα 11.30: Αθηναϊκός-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Βύρωνα 12.10: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Βύρωνα 12.50: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Αθηναϊκός

Κερατσινίου 13.30: Θρακομακεδόνες Sports Club-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κερατσινίου 14.10: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Κερατσινίου 14.50: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Θρακομακεδόνες Sports Club

Νίκαιας 14.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Πανελλήνιος ΓΣ

Νίκαιας 14.40: Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Νίκαιας 15.20: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Καματερού 15.30: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΑΣ Καματερού

Καματερού 16.10: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣΕ Δούκα

Καματερού 16.50: ΑΣΕ Δούκα-ΔΑΣ Ζεφυρίου

-Την Τρίτη 17/4/2018 για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Γυναικών θα παίξουν ΓΑΣ Καματερού (νεανίδες)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας (Καματερού-21.45).

επιστροφή στην κορυφή