ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα ηλικιακών πρωταθλημάτων

Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Γυναικών, που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 28-29/4/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/4/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 24-42

ΠΑΙΔΩΝ:

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 35-22

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΕ Δούκα: 20-35

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 33-3

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Έσπερος Καλλιθέας: 30-20

Δίας Μοσχάτου-Ιωνικός Ν.Φ Φιλαδέλφειας: 24-39

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού (2): 21-28

ΑΣ Ηλιούπολης-Αναγέννηση Βύρωνα: 25-26

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 11-30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 30-13

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανελλήνιος ΓΣ: 15-20

ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ: 19-25

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 20-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός: 17-13

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού: 6-18

ΜΙΝΙ:

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Αναγέννηση Βύρωνα: 9-33

Αθηναϊκός (1)-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 34-18

Αναγέννηση Βύρωνα-Αθηναϊκός (1): 32-21

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 19-9

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 19-7

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 10-35

Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-11

Αθηναϊκός (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 6-19

Αθηναϊκός (2)-Ηλυσιακός: 5-36

ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 25-28

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 23-18

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-ΑΕ Ζεφυρίου: 31-25

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4/2018

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣ Ηλιούπολης: 10-0 (αα)

Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 24-23

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-39

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 35-26

ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΟΧ Φοίβος: 31-14

Ολυμπιακός Κερατσινίου Ηλυσιακός: 22-25

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 11-26

ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 16-21

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 27-14

ΑΕΚ-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 27-12

ΜΙΝΙ:

Πανελλήνιος ΓΣ-Θρακομακεδόνες Sport Club: 29-28

Θρακομακεδόνες Sport Club-ΑΣΕ Δούκα: 32-36

ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 32-31

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού: 19-13

ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ. Ν. Ιωνίας: 19-11

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 9-11

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 17-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 28-13

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 14-24

επιστροφή στην κορυφή