ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

Για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, θα διεξαχθούν οι παρακάτω συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνας)

Κορωπίου 19.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα (χιαστί για τις θέσεις 1-4, Α’ Αγώνες)

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων (χιαστί για τις θέσεις 5-8, Α’ Αγώνας)

Καματερού 18.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Πολιτείας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Νίκαιας 19.30: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Βριλησσίων 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Πανελληνίου 15.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΟΑΚΑ 12.00: ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ζεφυρίου 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Πανελληνίου 17.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Ν. Ιωνίας 16.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ηλιούπολης 17.30: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ :

Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Καματερού 18.00: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΜΙΝΙ:

Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Βύρωνα 12.25: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός (1)

Βύρωνα 13.05: Αθηναϊκός (1)-ΕΣΝ Βριλησσίων (1)

Κερατσινίου 15.45: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Κερατσινίου 16.25: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα

Κερατσινίου 17.05: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΑΠΚ Δαϊς 13.30: ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ :

Βριλησσίων 11.50: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ν. Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός

Ιωνικού ΝΦ 14.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων

ΑΠΚ Δαϊς 15.00: ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Νίκαιας 17.45: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Νίκαιας 16.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Κερατσινίου 17.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Καματερού 15.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΜΙΝΙ:

Ζεφυρίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Ζεφυρίου 10.40: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 11.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ

Ασπροπύργου 11.00: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Ασπροπύργου 11.40: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας

Ασπροπύργου 12.20: ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ηλυσιακός

Βύρωνα 12.25: Αθηναϊκός (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Βύρωνα 13.05: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2)

Ζεφυρίου 13.00: Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ζεφυρίου 13.40: ΑΕ Ζεφυρίου-Αναγέννηση Βύρωνα

Ζεφυρίου 14.20: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 15.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού

Ζεφυρίου 15.40: ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες Sport Club

Ζεφυρίου 16.20: Θρακομακεδόνες Sport Club-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

επιστροφή στην κορυφή