ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα ηλικιακών πρωταθλημάτων

Σε αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’ και Μίνι, την Πέμπτη 3 Μαϊου 2018 και το Σαββατοκύριακο 5-6 Μαϊου 2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΕΜΠΤΗ 3/5/2018:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 11-28

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 33-26 (Α’ Χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα: 30-30 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 1-4)

Αναγέννηση Βύρωνα-ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-21 (Α’ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 5-8)

Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-19

ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΟ Πολιτείας: 36-26

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 31-22

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 25-22

Πανελλήνιος ΓΣ-Αναγέννηση Βύρωνα: 24-15

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 26-34

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 26-18

ΑΕ Ζεφυρίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 23-5

Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός: 20-15

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-13

ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 29-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ :

ΑΣ Ηλιούπολης-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-3

ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 16-12

ΜΙΝΙ:

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1): 30-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός (1): 28-22

Αθηναϊκός (1)-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 22-35

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 19-25

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα: 21-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 27-13

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 25-26

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Αθηναϊκός: 22-14

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ :

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 8-22

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός: 22-29

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 21-24

ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού: 35-19

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 18-8

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 22-17

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 9-24

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 17-10

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 15-9

ΜΙΝΙ:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 12-19

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 20-18

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ: 13-14

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 12-24

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 0-10 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ηλυσιακός: 16-31

Αθηναϊκός (2)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 19-29

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 21-17

Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 24-16

ΑΕ Ζεφυρίου-Αναγέννηση Βύρωνα: 20-17

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕ Ζεφυρίου: 10-26

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού: 14-23

ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες Sport Club: 17-11

Θρακομακεδόνες Sport Club-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-19

επιστροφή στην κορυφή