ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Πρόγραμμα ηλικιακών πρωταθλημάτων

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Παμπαίδων Α΄, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι Κορίτσια καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Γυναικών, το Σαββατοκύριακο 12 και 13 Μαϊου 2018 θα διεξαχθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/5/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

Κορυδαλλού 16,50: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Nέας Ιωνίας 13.15: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός

ΑΠΚ Δαϊς 14.30: ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού (1)

Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού (2)-Πανελλήνιος ΓΣ

Ολυμπιακού Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-Αναγέννηση Βύρωνα

Μοσχάτου 18.15: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Ιλισσίων 19.30: Ηλυσιακός-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Νίκαιας 13.10: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Καματερού 16.45: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης

Κορωπίου 18.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Κερατσινίου 15.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Σαλαμίνας 16.00: Τελαμώνας Σαλαμίνας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Μελισσίων 17.20: ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Αθηναϊκός

Ιλισσίων 17.45: Ηλυσιακός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Καματερού 18.00: ΓΑΣ Καματερού-ΑΣΕ Δούκα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Ζεφυρίου 11.00: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΑΣ Καματερού

Κορωπίου 11.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2018

ΠΑΙΔΩΝ:

Ιλισσίων 12.30: Ηλυσιακός-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Βριλησσίων 16.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-Αναγέννηση Βύρωνα

Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΕΚ

ΑΠΚ Δαϊς 18.30: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Νίκαιας 19.00: ΓΝΟ Άρης ΝικαΊας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Καλλιθέας 13.45: Έσπερος Καλλιθέας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΑΣ Ηλιούπολης

Νίκαιας 20.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΟΑΚΑ 11.00: ΑΕΚ-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ζεφυρίου 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-ΔΑΣ Αραφήν

Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Βριλησσίων 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Νέας Ιωνίας 15.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Καπανδριτίου 18.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΑΣ Ηλιούπολης

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

Νέας Ιωνίας 12.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

Νέας Ιωνίας 13.10: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Νέας Ιωνίας 13.50: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Στον πρώτο αγώνα-χιαστί για τις θέσεις 5-8, που έγινε την Τετάρτη 9/5/2018: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 39-44.

επιστροφή στην κορυφή