Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α2 ανδρών & γυναικών και σε Β' ανδρών

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α2 ανδρών & γυναικών και σε Β' ανδρών

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα στην Α2 ανδρών, στην Α2 γυναικών και στην Β' ανδρών. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017

A2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- Φαίακας Κέρκυρας (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Μακεδονικός (Λινάρδος- Καζαντζίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Μιχαηλίδης- Στεφανίδης)

A2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Άρης Νίκαιας (Γράψας- Κυριακού)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ποσειδών Λουτρακίου (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Καραπάνος- Αβράμης)
Ιωνικού 19:00, Ιωνικός ΝΦ- ΟΦΝ Ιωνίας (Ψύλλος- Παχής)
Βριλησσίων 20:15, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΟ Νηρεύς (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Λεφάκης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» (Τσιάνας- Πήτας)
Σταυρούπολης 17:00, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΕ Λήμνου (Νάσκος- Σαουλίδης)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πανιώνιος (Τσάκωνας- Μαυρίδης)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας- Ιωνικός Λαμίας (Γιαβρούτας- Καρυδάκης)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- ΑΟ Πήγασος (Ζήσης- Σπηλιωτάκος)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 18:00, ΑΟ Προσοτσάνης- ΓΣ Δράμα 1986 (Σαπανίδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00, ΟΦΧ Ιωαννίνων- Απόλλων Σταυρούπολης (Τσιάνας- Πήτας)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Βέροια 2017 (Τέμης- Γιάννου)
Αιγίου 19:30, Σεριφάτο Αιγίου- Άρης Νίκαιας (Χρυσικόπουλος- Ελευθερίου)

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- Αρχέλαος (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 14:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων (Λεφάκης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κοζάνης 19:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς (Τέμης- Πήτας)
Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Άρης Θ. (Στεφανίδης- Παπαδόπουλος)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)
Πολιτείας 18:00, ΑΟ Πολιτείας- ΓΣ Παπασιδέρης (Ρέλλιας- Παχής)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Αναγέννηση Βύρωνα (Καραπάνος- Ελευθερίου)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Ακρίτες Νευροκοπίου (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γράψας- Βαγγελτζίκης)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Αναγέννηση Βύρωνα (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

επιστροφή στην κορυφή