ΕΣΧΑ: Αγώνες ηλικιακών πρωταθλημάτων

ΕΣΧΑ: Αγώνες ηλικιακών πρωταθλημάτων

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α', Παγκορασίδων Α', Παμπαίδων Β', Παγκορασίδων Β' καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Ανδρών ''Φώτης Μπάβας'', το Σαββατοκύριακο 17-18 Μαρτίου 2018 θα διεξαχθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ''Φώτης Μπάβας'' (επαναληπτικοί αγώνες προημιτελικών):
Λουτρακίου 20.00: Ποσειδών Λουτρακίου-ΕΣΝ Βριλησσίων
Καματερού 20.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΙΔΩΝ:
ΑΠΚ Δαϊς 11.30: ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Νέας Ιωνίας 18.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας
Κερατσινίου 18.10: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Ηλιούπολης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α':
Καματερού 15.45: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-Αναγέννηση Βύρωνα
Καματερού 17.00: ΓΑΣ Καματερού (2)-ΑΣΕ Δούκα
Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Έσπερος Καλλιθέας
Ηλιούπολης 20.00: ΑΣ Ηλιούπολης-Πανελλήνιος ΓΣ
Ιωνικού ΝΦ 20.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α':
Κορυδαλλού 11.45: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Κερατσινίου 16.45: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Καματερού 18.15: ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων
Νικαίας 19.30: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β':
Πανελληνίου 10.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Βύρωνα 11.45: Αθηναϊκός (1)-Ηλυσιακός
Ν. Ιωνίας 11.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων
Βύρωνα 13.15: ΔΑΣ Αραφήν-Αθηναϊκός (2)
ΟΑΚΑ 16.30: ΑΕΚ-ΑΣΕ Δούκα
Ιωνικού ΝΦ 19.15: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Παράδεισος Αμαρουσίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β':
Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΑΣ Καματερού
Ν. Ιωνίας 16.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου
Καματερού 19.25: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:
Βύρωνα 15.15: Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α':
Καματερου 13.55: ΓΑΣ Καματερού (1)-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Νικαίας 15.30: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΟΧ Φοίβος
Κερατσινίου 16.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός
Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α':
Νέας Ιωνίας 12.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣ Ηλιούπολης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β':
Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Καματερού 15.20: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου
Καματερού 16.30: ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β':
Βριλησσίων 10.20: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

επιστροφή στην κορυφή